Zobraziť/Schovať

Lyžiarske kurzy, letné tábory, rezervácie

Viera Korsch
Tel.: 0918 880 810

  • Pavilón A
  • 1.7-31.8 volne pre letné tábory, sústredenia ...
  • Pavilón B
  • Pavilón C
  • Pavilón D
  • 1.7-31.8 volné pre letné tábory, sústredenia
  • Pavilón E

19. 7. 2024

oblačno

Dnes: oblačno

Teplota: °C

Hrúbka snehu: 0 cm

Podmienky:

Aktuálne:
Zimná sezóna ukončená. ĎAKUJEME. Ponúkame: letné tábory, školské akcie, sústredenia, firemné akcie, svadby, krštiny a pod. Všetky informácie telefonicky alebo mailom poskytne pani Viera Korsch stredeuropy@skikrahule.sk

Penzión*Stred EURÓPY

pavilóny A, B

Ubytovanie v dvoch pavilónoch s celkovou kapacitou 77 lôžok vrátane prísteliek. Pavilón A má 11 trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky na požiadanie ubytovaného a jednu dvojlôžkovú. Celková kapacita 45 lôžok. Pavilón B má ubytovaciu kapacitu 32 lôžok. Osem trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky na požiadanie ubytovaného a jednu dvojlôžkovú.

Vybavenie izby v štandarde: koberce, umývadlo, toaleta, sprcha, WIFI Free, FullHD TV /82cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...).

Pavilóny sa nachádzajú 50 m od vlekov a 4-sedačky.

Penzión*Stred EURÓPY

pavilón C

Novozrekonštruovaný v roku 2014. Poskytujeme ubytovanie v dvoj, troj a štôrlôžkových izbách. Dvoj a troj lôžkové izby majú oddelené lôžka. Lôžková kapacita je 43 lôžok + prístelky.
Vybavenie izby v štandarde: koberce, umývadlo, toaleta, sprcha, FullHD TV /100cm/ (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...), WIFI Free, chladnička.
Pavilón C je umiestnený 20m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky.

Penzión*Stred EURÓPY

pavilón D

Pavilón "D" je umiestnený medzi pavilónmi "A" a "B", do prevázdky uvedený 12/2010. Izby sú vybavené: koberce, WC, sprcha, umývadlo, WIFI Free, FullHD TV /82cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...) a chladničkou. Celková kapacita je 54 lôžok v izbách - štyri dvojlôžkové, 10 trojlôžkových vrátane vybavenej pre imobilných hostí a tri štôrlôžkové, jeden apatmán pre štyri osoby. Všetky izby majú manželskú posteľ.
Pavilón D je umiestnený 50m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky.

Penzión*Stred EURÓPY

pavilón E

Pavilón "E" s kapacitou 26 lôžok je umiestnený len 20 m od lanovky. Štyri izby sú 6-lôžkové (minimálny počet na ubytovanie sú 4 osoby), jedna izba je dvojlôžková a sú vybavené: koberce, WC, sprcha, umývadlo, WIFI Free, FullHD TV /106cm/ - 14 programov (HBO1, HBO2, FILM+, ČT, STV, ...), chladnička.

Hostia sa stravujú v reštaurácii, ktorú tvorí samostatný objekt v bezprostrednej blízkosti 4-sedačky. Ponúkame teplú celodennú stravu, nealko a alko nápoje. Mimo sezóny, v mesiacoch: september, október, november; ubytovaným hosťom zabezpečíme raňajky a podľa požiadaviek aj celodennú stravu.

 

Ochrana a spracovanie osobných údajov (GDPR) – SKI Krahule (pdf)

 

Všeobecné podmienky, zálohové platby a storno poplatky – SKI Krahule (pdf)

Všeobecné podmienky pre skupinový pobyt – lyžiarsky výcvik, storno poplatky SKI Krahule (pdf)

 

Výpis zo živnostenského registra (pdf)

Stravovanie

Reštaurácia Stred Európy

Kapacita 260 miest na sedenie. Strava podávaná formou samoobslužného výdaja. Bezplatné WIFI pripojenie na internet, TV. Reštaurácia sa nachádza 10 m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky.

Spodná koliba

Otvorená celoročne - občerstvenie formou bufetu. Nachádza sa pri nástupnej stanici vlekov (900m n.m.).

Horná koliba

Počas zimnej sezóny - špeciality na grile. Nachádza sa pri výstupnej stanici 4-sedačky (1060m n.m.).

PRIPRAVUJEME

SkiFUN KRAHULE

 

Informovanie a publicita

poskytnutie nanávratného finančného príspevku

 

Názov projektu: SKI FUN KRAHULE

Miesto: obec Krahule, okres Žiar nad Hronom, SR

Názov a sídlo prijímateľa: VALIGA s.r.o., A. Kmeťa 2, 965 01 Žiar nad Hronom

Realizácia projektu: 09/2016 - 09/2019

Výška poskytnutého príspevku: 1 629 192,38 Eur

Cieľ projektu:
Cieľom projektu je prostredníctvom diverzifikácie poskytovaných služieb o služby zamerané na relax, oddych a zábavu rozvíjať celoročnú ekonomickú aktivitu v horskom stredisku Ski Krahule, zvýšiť atraktivitu a návštevnosť daného vidieckeho územia a tak prispieť k jeho udržateľnosti rozvoja.

Predmet projektu:
Projekt Ski Fun Krahule rieši výstavbu objektu novoystavby za účelom vytvorenia nových priestorov, ktoré budú poskytovať komplexné služby zahrňajúce wellness a saunovanie, kúpanie v bazénoch, oddych, fitnes a príslušné priestory pre fungovanie a prevádzku. Celoročná prevádzka zaistí dostupnosť rekreačných, relaxačných a oddychových služieb širokému okruhu návštevníkov strediska tak v zimnej ako aj letnej sezóne.

Špecifické ciele:
Začatie poskytovania relaxačných a rekreačných služieb významne rozšíri ponuku služieb poskytovaných v stredisku Ski Krahule.
Zvýšenie konkurencieschopnosti rekreačného strediska Ski Krahule medzi ostatnými významnými strediskami cestovného ruchu na Slovensku.
Stabilizácia súčasnej klientely, zvýšenie počtu návštevníkov o nových domácich a zahraničných zákazníkov v priebehu celého roka a v neposlednom rade zatraktívni a zviditeľní región.

Stav po realizácii:
Vďaka podpore EÚ sa po realizácii projektu zvýši kvalita poskytovaných služieb CR. Projekt zvýši konkurencieschopnosť a HDP kraja, prispeje k znižovaniu nezamestnanosti v regióne vytvorením minimálne 3 nových pracovných miest.

eu-loga-skifun